0
Koszyk jest pusty

WARTOŚĆ: 0.00 PLN
 • Wagi medyczne z legalizacją

  Największy wybór wag medycznych w Polsce
 • Wagi przemysłowe z legalizacją

  Największy wybór wag przemysłowych w Polsce
 • Lampy zabiegowe

  Największy wybór lamp zabiegowych w Polsce
 • Skontaktuj się z nami

  Telefon: 507 295 517
  E-mail: biuro@nowewagi.pl
 • Gwarancja i serwis

  Zapewniamy przyjazną i szybką obsługę zgłoszeń
 •  

Kategorie / Wagi techniczne / Techniczne przenośne

LegalizacjaProducenci


Cena od

- PLN
Producenci
Newsletter

LegalizacjaProducenci


Cena od

- PLN


UWAGA!  DARMOWA WYSYŁKA WYBRANYCH WAG DO KOŃCA MIESIĄCA - ZAPYTAJ U SPRZEDAWCYNasi doradcy bezpłatnie pomogą dobrać najlepszą wagę do każdego zastosowania. Ponad 4000 wag w ofercie i 12 lat doświadczenia w sprzedaży.Wagi techniczne przenośne

Wagi techniczne przenośne to niezastąpione narzędzie dla profesjonalistów, którzy potrzebują dokładnych pomiarów w różnych miejscach. Dzięki kompaktowej budowie i lekkiej konstrukcji, te wagi można łatwo przenosić i używać w terenie, na placach budowy, w warsztatach mobilnych czy podczas wyjazdowych badań. Mimo swojego niewielkiego rozmiaru, wagi techniczne przenośne oferują precyzyjność i niezawodność porównywalną z większymi modelami stacjonarnymi. Są one idealne dla inżynierów, techników i innych specjalistów, którzy potrzebują dokładnych pomiarów w różnych warunkach.
- 15%
Waga techniczna przenośna AXIS BA30LG

 
2004.90 PLN
 
1704.17 PLN

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 1907.00 PLN
 

- 15%
Waga techniczna przenośna AXIS BA60LG

 
2004.90 PLN
 
1704.17 PLN

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 1907.00 PLN
 

- 15%
Waga techniczna przenośna AXIS BA150LG

 
2004.90 PLN
 
1704.17 PLN

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 1907.00 PLN
 


1Firma JAWAG jest jednym z największych w Polsce dystrybutorów wag specjalistycznych. W naszej ofercie znajduje sie ponad 1000 różnych wag niemalże do każdego zastosowania.
Nasze hasło przewodnie to "Zważymy mrówkę i ciężarówkę" które obrazuje jak szeroki asortyment wag elektronicznych posiadamy w sprzedaży.
Nasze specjalizacje to wagi platformowe, wagosuszarki, wagi medyczne, wagi paletowe, wagi jubilerskie, wagi lekarskie, wagi laboratoryjne, wagi apteczne, wagi sklepowe, wagi etykietujące i wiele innych rodzajów wag.

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży, który pomoże wybrać dla Was najlepszą wagę w najlepszej cenie na rynku.
tel. 507 295 517
e-mail: biuro@nowewagi.pl

 

Aby zapewnić Państwu najlepszą formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności