0
Koszyk jest pusty

WARTOŚĆ: 0.00 PLN
 • Wagi medyczne z legalizacją

  Największy wybór wag medycznych w Polsce
 • Wagi przemysłowe z legalizacją

  Największy wybór wag przemysłowych w Polsce
 • Lampy zabiegowe

  Największy wybór lamp zabiegowych w Polsce
 • Skontaktuj się z nami

  Telefon: 507 295 517
  E-mail: biuro@nowewagi.pl
 • Gwarancja i serwis

  Zapewniamy przyjazną i szybką obsługę zgłoszeń
 •  

Kategorie / Tanie wagi techniczne

Producenci
Newsletter


UWAGA!  DARMOWA WYSYŁKA WYBRANYCH WAG DO KOŃCA KWIETNIA - ZAPYTAJ U SPRZEDAWCYNasi doradcy bezpłatnie pomogą dobrać najlepszą wagę do każdego zastosowania. Ponad 4000 wag w ofercie i 12 lat doświadczenia w sprzedaży.Tanie wagi techniczne

Tanie wagi techniczne idealnie sprawdzają się w podstawowych zastosowaniach pomiaru masy w laboratorium, przemyśle oraz edukacji.

Czytaj więcej...

Wagi techniczne laboratoryjne

Wagi techniczne laboratoryjne są wszechstronnie wykorzystywane zarówno w pracach laboratoryjnych, jak i w procesach produkcyjnych. Dzięki swojej wytrzymałości i precyzji, idealnie nadają się do zastosowań kontrolnych w technologii produkcji, zapewniając najwyższą jakość oferowanych wyrobów.
Dzięki swojej wytrzymałej konstrukcji i wielofunkcyjności, wagi techniczne są wszechstronnymi urządzeniami radzącymi sobie z każdym ważeniem. Funkcjonalność i wygodę zapewnia króki czas stabilizacji, zabezpieczenie przed przeciążeniem i łatwość obsługi.
Wagi techniczne zaprojektowane są z myślą o dokładności i powtarzalności w podstawowych pomiarach masy. Wagi techniczne oferują dokładność i powtarzalność pomiaru za przystępną cenę, dzięki czemu są cennym narzędziem pomiarowym w laboratorium, przemyśle i edukacji.

Wagi techniczne w naszej ofercie

Nasza oferta obejmuje wagi techniczne od światowych liderów w produkcji, takich jak OHAUS i CAS, w tym wagi techniczne należące do trzeciej klasy dokładności. Dzięki solidnej i stabilnej konstrukcji, łatwości obsługi, a także szybkości i precyzji pomiarów, te wagi cieszą się dużą popularnością. Ich atrakcyjna cena sprawia, że znajdują one zastosowanie w różnorodnych środowiskach, od laboratoriów po magazyny. Każde z oferowanych przez nas urządzeń charakteryzuje się szeregiem praktycznych funkcji, zapewniających użytkownikom komfort i wysoką jakość pomiarów.
Firma JAWAG jest jednym z największych w Polsce dystrybutorów wag specjalistycznych. W naszej ofercie znajduje sie ponad 1000 różnych wag niemalże do każdego zastosowania.
Nasze hasło przewodnie to "Zważymy mrówkę i ciężarówkę" które obrazuje jak szeroki asortyment wag elektronicznych posiadamy w sprzedaży.
Nasze specjalizacje to wagi platformowe, wagosuszarki, wagi medyczne, wagi paletowe, wagi jubilerskie, wagi lekarskie, wagi laboratoryjne, wagi apteczne, wagi sklepowe, wagi etykietujące i wiele innych rodzajów wag.

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży, który pomoże wybrać dla Was najlepszą wagę w najlepszej cenie na rynku.
tel. 507 295 517
e-mail: biuro@nowewagi.pl

 

Aby zapewnić Państwu najlepszą formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności