0
Koszyk jest pusty

WARTOŚĆ: 0.00 PLN
 • Wagi medyczne z legalizacją

  Największy wybór wag medycznych w Polsce
 • Wagi przemysłowe z legalizacją

  Największy wybór wag przemysłowych w Polsce
 • Lampy zabiegowe

  Największy wybór lamp zabiegowych w Polsce
 • Skontaktuj się z nami

  Telefon: 507 295 517
  E-mail: biuro@nowewagi.pl
 • Gwarancja i serwis

  Zapewniamy przyjazną i szybką obsługę zgłoszeń
 •  

Kategorie / Wagi weterynaryjne

Producenci
Newsletter


UWAGA!  DARMOWA WYSYŁKA WYBRANYCH WAG DO KOŃCA MIESIĄCA - ZAPYTAJ U SPRZEDAWCYNasi doradcy bezpłatnie pomogą dobrać najlepszą wagę do każdego zastosowania. Ponad 4000 wag w ofercie i 12 lat doświadczenia w sprzedaży.Wagi weterynaryjne

Wagi weterynaryjne to specjalistyczne urządzenia ważące przeznaczone do dokładnego mierzenia masy zwierząt, zarówno małych, jak i dużych. Są one niezbędne w praktyce weterynaryjnej, gabinetach lekarskich, schroniskach dla zwierząt, hodowlach oraz w badaniach naukowych. Dzięki specjalnej konstrukcji, wagi te są przystosowane do ważenia ruchliwych pacjentów, zapewniając jednocześnie ich komfort i bezpieczeństwo. Wagi weterynaryjne charakteryzują się dużą powierzchnią ważenia, często wyłożoną materiałem antypoślizgowym lub miękkim, co zapewnia zwierzętom stabilność podczas ważenia. Wiele modeli wyposażonych jest w bariery lub ogrodzenia, które pomagają utrzymać zwierzę w miejscu. Zaawansowane technologie, takie jak stabilizacja wyników pomiaru czy funkcja tary, pozwalają na szybkie i dokładne odczyty, nawet gdy zwierzę się porusza.
Firma JAWAG jest jednym z największych w Polsce dystrybutorów wag specjalistycznych. W naszej ofercie znajduje sie ponad 1000 różnych wag niemalże do każdego zastosowania.
Nasze hasło przewodnie to "Zważymy mrówkę i ciężarówkę" które obrazuje jak szeroki asortyment wag elektronicznych posiadamy w sprzedaży.
Nasze specjalizacje to wagi platformowe, wagosuszarki, wagi medyczne, wagi paletowe, wagi jubilerskie, wagi lekarskie, wagi laboratoryjne, wagi apteczne, wagi sklepowe, wagi etykietujące i wiele innych rodzajów wag.

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży, który pomoże wybrać dla Was najlepszą wagę w najlepszej cenie na rynku.
tel. 507 295 517
e-mail: biuro@nowewagi.pl

 

Aby zapewnić Państwu najlepszą formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności