JAWAG WAGI Elektroniczne
0
Koszyk jest pusty

WARTOŚĆ: 0.00 PLN

 
Producenci
Newsletter


UWAGA!  DARMOWA WYSYŁKA WAG DO KOŃCA LIPCA - ZAPYTAJ U SPRZEDAWCYNasi doradcy bezpłatnie pomogą dobrać najlepszą wagę do każdego zastosowania. Ponad 1000 wag w ofercie i 8 lat doświadczenia w sprzedaży.Bezpłatna wysyłka zakupionych u nas wag.

  1. Wszystkie zakupione u Sprzedawcy wagi elektroniczne bez względu na cenę i ilość, będą wysłane do Klientów bezpłatnie za pośrednictwem dostawcy: firmy kurierskiej.
  2. Wagi zostają dostarczone na terenie całego kraju, dokładnie do wyznaczonego przez Klienta miejsca.
  3. Wyjątek stanowi zakup za pobraniem i w takim przypadku pobierana jest opłata w wysokości 25 zł za przesyłkę.
  4. Wysyłka innych towarów zakupionych u Sprzedawcy odbywa się na koszt Klienta zgodnie z wybraną formą dostawy towaru.
  5. W przypadku zakupu wagi oraz innych akcesoriów czy wyposażenia, wysyłka bez względu na cenę i ilość, będą wysłane do Klientów bezpłatnie za pośrednictwem dostawcy: firmy kurierskiej.Firma JAWAG jest jednym z największych w Polsce dystrybutorów wag specjalistycznych. W naszej ofercie znajduje sie ponad 1000 różnych wag niemalże do każdego zastosowania.
Nasze hasło przewodnie to "Zważymy mrówkę i ciężarówkę" które obrazuje jak szeroki asortyment wag elektronicznych posiadamy w sprzedaży.
Nasze specjalizacje to wagi platformowe, wagosuszarki, wagi medyczne, wagi paletowe, wagi jubilerskie, wagi lekarskie, wagi laboratoryjne, wagi apteczne, wagi sklepowe, wagi etykietujące i wiele innych rodzajów wag.

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży, który pomoże wybrać dla Was najlepszą wagę w najlepszej cenie na rynku.
tel. 507 295 517
e-mail: biuro@nowewagi.pl

 

Aby zapewnić Państwu najlepszą formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności