polski  
 
0
Koszyk jest pusty

WARTOŚĆ: 0.00 PLN

 
Producenci
Promocje
Newsletter

 Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w sklepie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W każdej chwili masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Informacja o administratorze danych osobowych podana jest w zakładce Regulamin.UWAGA
! Telefonując pytajcie o aktualne promocje na wagi i wagosuszarki.

Nasi doradcy bezpłatnie pomogą dobrać najlepszą wagę do każdego zastosowania. Ponad 1000 wag w ofercie i 8 lat doświadczenia w sprzedaży.Bezpłatna wysyłka zakupionych u nas wag.

  1. Wszystkie zakupione u Sprzedawcy wagi elektroniczne bez względu na cenę i ilość, będą wysłane do Klientów bezpłatnie za pośrednictwem dostawcy: firmy kurierskiej.
  2. Wagi zostają dostarczone na terenie całego kraju, dokładnie do wyznaczonego przez Klienta miejsca.
  3. Wyjątek stanowi zakup za pobraniem i w takim przypadku pobierana jest opłata w wysokości 25 zł za przesyłkę.
  4. Wysyłka innych towarów zakupionych u Sprzedawcy odbywa się na koszt Klienta zgodnie z wybraną formą dostawy towaru.
  5. W przypadku zakupu wagi oraz innych akcesoriów czy wyposażenia, wysyłka bez względu na cenę i ilość, będą wysłane do Klientów bezpłatnie za pośrednictwem dostawcy: firmy kurierskiej.


 
KONTAKT
©    Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
Wygląd:
polski
^
Aby zapewnić Państwu najlepszą formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności