0
Koszyk jest pusty

WARTOŚĆ: 0.00 PLN
 • Wagi medyczne z legalizacją

  Największy wybór wag medycznych w Polsce
 • Wagi przemysłowe z legalizacją

  Największy wybór wag przemysłowych w Polsce
 • Lampy zabiegowe

  Największy wybór lamp zabiegowych w Polsce
 • Skontaktuj się z nami

  Telefon: 507 295 517
  E-mail: biuro@nowewagi.pl
 • Gwarancja i serwis

  Zapewniamy przyjazną i szybką obsługę zgłoszeń
 •  

Kategorie / Wagosuszarki

Producenci
Newsletter


UWAGA!  DARMOWA WYSYŁKA WYBRANYCH WAG DO KOŃCA MIESIĄCA - ZAPYTAJ U SPRZEDAWCYNasi doradcy bezpłatnie pomogą dobrać najlepszą wagę do każdego zastosowania. Ponad 4000 wag w ofercie i 12 lat doświadczenia w sprzedaży.Wagosuszarki

W naszej ofercie znajdziecie Państwo największy wybór wag i wagosuszarek w Polsce. Najlepsze ceny i darmowa dostawa.
Sprzedajemy: # Wagosuszarki AXIS # Wagosuszarki RADWAG # Wagosuszarki OHAUS # Wagosuszarki Sartorius # Wagosuszarki CAS
Wagosuszarka to innowacyjna waga który składa się z precyzyjnej wagi laboratoryjnej oraz komory suszenia.

Czytaj więcej...

Czym jest wagosuszarka?

Wagosuszarka umożliwia dokładne i szybkie sprecyzowanie wilgotności materiału. Dzięki temu urządzeniu można zważyć daną próbkę materiału przed jej wysuszeniem, w trakcie oraz po zakończeniu suszenia. Kolejną zaletą wagosuszarki jest automatyczne zakończenie pracy po całkowitym wysuszeniu próbki lub po nastawionym czasie. Wagosuszarka posiada złącze, które umożliwia podłączenie urządzenia do komputera w celu drukowania raportów itp.
Wagosuszarka Axis, Wagosuszarka Radwag, Wagosuszarka Ohaus, Wagosuszarka Sartorius, Wagosuszarka CAS

Dzięki naszemu doświadczeniu i dużej ofercie pomożemy dobrać najlepszą wagosuszarkę do każdego zastosowania. Telefonując pytajcie o aktualne promocje na wagosuszarki.


Firma JAWAG jest jednym z największych w Polsce dystrybutorów wag specjalistycznych. W naszej ofercie znajduje sie ponad 1000 różnych wag niemalże do każdego zastosowania.
Nasze hasło przewodnie to "Zważymy mrówkę i ciężarówkę" które obrazuje jak szeroki asortyment wag elektronicznych posiadamy w sprzedaży.
Nasze specjalizacje to wagi platformowe, wagosuszarki, wagi medyczne, wagi paletowe, wagi jubilerskie, wagi lekarskie, wagi laboratoryjne, wagi apteczne, wagi sklepowe, wagi etykietujące i wiele innych rodzajów wag.

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży, który pomoże wybrać dla Was najlepszą wagę w najlepszej cenie na rynku.
tel. 507 295 517
e-mail: biuro@nowewagi.pl

 

Aby zapewnić Państwu najlepszą formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności