JAWAG WAGI Elektroniczne
0
Koszyk jest pusty

WARTOŚĆ: 0.00 PLN

 
Producenci
Newsletter


UWAGA!  DARMOWA WYSYŁKA WAG DO KOŃCA LIPCA - ZAPYTAJ U SPRZEDAWCYNasi doradcy bezpłatnie pomogą dobrać najlepszą wagę do każdego zastosowania. Ponad 1000 wag w ofercie i 8 lat doświadczenia w sprzedaży.Wejścia zdalnego sterowania

   Producent: Axis

Cena producenta
Cena brutto: 98.40 PLN
Cena netto: 80.00 PLN

Koszt dostawy: 0.00 PLN

Wejścia zdalnego sterowania

Wyprowadzone wejścia do zewnętrznych klawiszy np. przemysłowych umieszczanych w miejscu wygodnym dla operatora wagi.
 
Klawisze przemysłowe są szczególnie przydatne, gdy wymagana jest zwiększona odporność na narażenia mechaniczne (obsługa w rękawicach). Zastosowanie zewnętrznych klawiszy umożliwia także automatyzację stanowiska wagowego.
 
Opcja dostępna jest we wszystkich miernikach ME-01. W miernikach o większej liczbie klawiszy należy wybrać klawisze, które mają być wyprowadzone na zewnątrz. Wejście zewnętrznych klawiszy jest wykonane w postaci swobodnie wyprowadzonego przewodu oznakowanego cyframi (nie zakończonego złączem)
 
Firma JAWAG jest jednym z największych w Polsce dystrybutorów wag specjalistycznych. W naszej ofercie znajduje sie ponad 1000 różnych wag niemalże do każdego zastosowania.
Nasze hasło przewodnie to "Zważymy mrówkę i ciężarówkę" które obrazuje jak szeroki asortyment wag elektronicznych posiadamy w sprzedaży.
Nasze specjalizacje to wagi platformowe, wagosuszarki, wagi medyczne, wagi paletowe, wagi jubilerskie, wagi lekarskie, wagi laboratoryjne, wagi apteczne, wagi sklepowe, wagi etykietujące i wiele innych rodzajów wag.

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży, który pomoże wybrać dla Was najlepszą wagę w najlepszej cenie na rynku.
tel. 507 295 517
e-mail: biuro@nowewagi.pl

 

Aby zapewnić Państwu najlepszą formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności