polski  
 
0

WARTOŚĆ: 0.00 PLN
Producenci
Promocje
Newsletter

UWAGA! Telefonując pytajcie o aktualne promocje na wagi i wagosuszarki.

Nasi doradcy bezpłatnie pomogą dobrać najlepszą wagę do każdego zastosowania.

Ponad 1000 wag w ofercie i 8 lat doświadczenia w sprzedaży.Czytnik kodów kreskowych LS2208

   Producent: Axis

Cena producenta
Cena brutto: 738.00 PLN
Cena netto: 600.00 PLN

Koszt dostawy: 0.00 PLN

Dodaj

Czytnik kodów kreskowych LS2208

Czytnik kodów kreskowych LS2208 jest wytrzymałym, ręcznym skanerem laserowym przeznaczonym do odczytywania kodów towarowych w systemie EAN13 lub podobnym. Skaner współpracuje z większością wag produkowanych przez AXIS (za wyjątkiem wag serii AD).

Czytnik kodów kreskowych LS2208 jest wytrzymałym, ręcznym skanerem laserowym przeznaczonym do odczytywania kodów towarowych w systemie EAN13 lub podobnym.

Odporne na zadrapania okienko ze szkła hartowanego, wytrzymała i ergonomiczna konstrukcja oparta na jednej płytce pozwala na swobodne użytkowanie czytnika w nieuciążliwych warunkach środowiskowych.

Przy zakupie w komplecie z wagą skaner jest zasilany bezpośrednio z wagi. Przy zakupie w komplecie z wagą skaner jest zasilany bezpośrednio z wagi. Przy zakupie skanera osobno - z własnego zasilacza skanera (na wyposażeniu).

Czytnik jest przystosowany do współpracy z bazą danych Produktów i Użytkowników oraz pozostałymi fukcjami specjalnymi wag serii BTA, BD, BA, 4BA oraz mierników ME-01 i ME-11.
  
KONTAKT
©    Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
Wygląd:
polski

^
Aby zapewnić Państwu najlepszą formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności