0
Koszyk jest pusty

WARTOŚĆ: 0.00 PLN
  • Wagi medyczne z legalizacją

    Największy wybór wag medycznych w Polsce
  • Wagi przemysłowe z legalizacją

    Największy wybór wag przemysłowych w Polsce
  • Lampy zabiegowe

    Największy wybór lamp zabiegowych w Polsce
  • Skontaktuj się z nami

    Telefon: 507 295 517
    E-mail: biuro@nowewagi.pl
  • Gwarancja i serwis

    Zapewniamy przyjazną i szybką obsługę zgłoszeń
  •  
Producenci
Newsletter


UWAGA!  DARMOWA WYSYŁKA WAG DO KOŃCA CZERWCA - ZAPYTAJ U SPRZEDAWCYNasi doradcy bezpłatnie pomogą dobrać najlepszą wagę do każdego zastosowania. Ponad 4000 wag w ofercie i 12 lat doświadczenia w sprzedaży.Ważenie zwierząt i ludzi

   Producent: Axis

Cena producenta
Cena brutto: 0.00 PLN
Cena netto: 0.00 PLN

Koszt dostawy: 0.00 PLN

Ważenie zwierząt i ludzi

Funkcja umożliwia ważenie zwierząt i ludzi poruszających się na wadze.
Pomiar może odbywać się w sposób automatyczny lub po naciśnięciu klawisza. Waga dokonuje szereg pomiarów i po chwili wyświetla stabilny, uśredniony wynik.
Firma JAWAG jest jednym z największych w Polsce dystrybutorów wag specjalistycznych. W naszej ofercie znajduje sie ponad 1000 różnych wag niemalże do każdego zastosowania.
Nasze hasło przewodnie to "Zważymy mrówkę i ciężarówkę" które obrazuje jak szeroki asortyment wag elektronicznych posiadamy w sprzedaży.
Nasze specjalizacje to wagi platformowe, wagosuszarki, wagi medyczne, wagi paletowe, wagi jubilerskie, wagi lekarskie, wagi laboratoryjne, wagi apteczne, wagi sklepowe, wagi etykietujące i wiele innych rodzajów wag.

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży, który pomoże wybrać dla Was najlepszą wagę w najlepszej cenie na rynku.
tel. 507 295 517
e-mail: biuro@nowewagi.pl

 

Aby zapewnić Państwu najlepszą formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności