JAWAG WAGI Elektroniczne
polski  
 
0
Koszyk jest pusty

WARTOŚĆ: 0.00 PLN

 
Kategorie
Producenci
Promocje
Newsletter

 Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w sklepie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W każdej chwili masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Informacja o administratorze danych osobowych podana jest w zakładce Regulamin.


UWAGA!  DARMOWA WYSYŁKA WAG DO KOŃCA PAŹDZIERNIKA - ZAPYTAJ U SPRZEDAWCYNasi doradcy bezpłatnie pomogą dobrać najlepszą wagę do każdego zastosowania. Ponad 1000 wag w ofercie i 8 lat doświadczenia w sprzedaży.Waga osobowa AXIS BA 200 LM

Waga osobowa AXIS BA 200 LM

   Producent: Axis

Cena producenta 1266.90 PLN
Cena brutto: 1353.00 PLN
Cena netto: 1100.00 PLN

Koszt dostawy: 0.00 PLN

Legalizacja:
Dodaj szt

https://www.nowewagi.pl/UserFiles/Image/Gwarancja1.png 24 miesiące gwarancji producenta
100% zadowolonych klientów
http://jawag.web-market.pl/UserFiles/Image/faktura-VAT-23.png Wystawiamy faktury VAT 23% http://jawag.web-market.pl/UserFiles/Image/Infolinia2.png Fachowe doradztwo
i pomoc przy doborze wagi
http://jawag.web-market.pl/UserFiles/Image/Legalizacja_Wagi.png Możliwość legalizacji wagi w cenie 80 zł netto
Poinformuj o tym przy zakupie wagi
Instrukcja obsługi wagi AXIS BA200LM http://jawag.web-market.pl/UserFiles/Image/Instrukcja-obs%C5%82ugi-wagi.png Karta katalogowa wagi AXIS BA200LM

Waga osobowa AXIS BA 200LM

Wagi osobowe serii BA/L to grupa wag przeznaczonych do ważenia osób. Wagi te znajdują zastosowanie w służbie zdrowia, zakładach odnowy biologicznej, w sporcie i rekreacji. Wagi posiadają wygodną dla osób ważonych, solidną i stabilną platformę, pokrytą gumą antypoślizgową. Wyświetlacze wag mogą być obracane i ustawiane pod różnymi kątami nachylenia. Umożliwia to łatwą adaptację wag do pomieszczeń pracy.
Proces tarowania i ważenia odbywa się automatycznie. Specjalna funkcja stabilizacji wskazań (LOC) umożliwia uzyskanie stabilnego wskazania wagi,pomimo delikatnych ruchów osoby stojącej na szalce wagi w czasie pomiaru.Wagi przystosowane są do współpracy z komputerem lub drukarką.Wszystkie wagi posiadają znak CE i są sprawdzone pod względem metrologicznym. Wzorcowanie lub legalizacja WE odbywa się na zamówienie.
Cechy wagi osobowej BA200 LM
  • stabilna platforma
  • nakładka gumowa przeciwpoślizgowa
  • złącze RS232C do komputera lub drukarki
 
Dane techniczne wagi osobowej BA200 LM
Obciążenie (max): 200kg
Działka odczytowa (d): 100g
Działka legalizacyjna (e): 100g
Zakres tarowania: pełny
Klasa dokładności: III
Temperatura pracy: -10÷40°C
Czas ważenia: <3s
Gabaryty: 310x440x1015mm
Wymiary platformy: 310x490x95mm
Masa wagi: 8kg
Zasilanie: ~230V 50Hz 9VA / =12V 500mA
 
 
 
Funkcje specjalne:
  • automatyczna stabilizacja wskazań
Opcja na zamówienie Cena netto [zł]
Wzrostomierz Seca do wagi osobowej 220
Dwuzakresowość (lepsza dokładność na pocz. zakresu) 50
 
 

Firma JAWAG jest jednym z największych w Polsce dystrybutorów wag specjalistycznych. W naszej ofercie znajduje sie ponad 1000 różnych wag niemalże do każdego zastosowania.
Nasze hasło przewodnie to "Zważymy mrówkę i ciężarówkę" które obrazuje jak szeroki asortyment wag elektronicznych posiadamy w sprzedaży.
Nasze specjalizacje to wagi platformowe, wagosuszarki, wagi medyczne, wagi paletowe, wagi jubilerskie, wagi lekarskie, wagi laboratoryjne, wagi apteczne, wagi sklepowe, wagi etykietujące i wiele innych rodzajów wag.

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży, który pomoże wybrać dla Was najlepszą wagę w najlepszej cenie na rynku.
tel. 507 295 517
e-mail: biuro@nowewagi.pl

 
KONTAKT

^
Aby zapewnić Państwu najlepszą formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności