JAWAG WAGI Elektroniczne
polski  
 
0
Koszyk jest pusty

WARTOŚĆ: 0.00 PLN

 
Kategorie
Producenci
Promocje
Newsletter

 Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w sklepie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W każdej chwili masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Informacja o administratorze danych osobowych podana jest w zakładce Regulamin.


UWAGA!  DARMOWA WYSYŁKA WAG DO KOŃCA LISTOPADA - ZAPYTAJ U SPRZEDAWCYNasi doradcy bezpłatnie pomogą dobrać najlepszą wagę do każdego zastosowania. Ponad 1000 wag w ofercie i 8 lat doświadczenia w sprzedaży.Waga osobowa AXIS z kolumną BA 150LM

Waga osobowa AXIS z kolumną BA 150LM

   Producent: Axis

Cena producenta 1303.80 PLN
Cena brutto: 1427.00 PLN
Cena netto: 1160.16 PLN

Koszt dostawy: 0.00 PLN

Producent Wag: Wagi Axis
Legalizacja:
Dodaj
https://www.nowewagi.pl/UserFiles/Image/Gwarancja1.png 24 miesiące gwarancji producenta
100% zadowolonych klientów
http://jawag.web-market.pl/UserFiles/Image/faktura-VAT-23.png Wystawiamy faktury VAT 23% http://jawag.web-market.pl/UserFiles/Image/Infolinia2.png Fachowe doradztwo
i pomoc przy doborze wagi
http://jawag.web-market.pl/UserFiles/Image/Legalizacja_Wagi.png Możliwość legalizacji wagi w cenie 80 zł netto
Poinformuj o tym przy zakupie wagi
Instrukcja obsługi wagi AXIS BA150L http://jawag.web-market.pl/UserFiles/Image/Instrukcja-obs%C5%82ugi-wagi.png Karta katalogowa wagi AXIS BA150L

Waga osobowa z kolumną AXIS BA150LM

Wagi osobowe serii BA/L to grupa wag przeznaczonych do ważenia osób.Wagi te znajdują zastosowanie w służbie zdrowia, zakładach odnowy biologicznej, w sporcie i rekreacji. Zamontowanie wzrostomierza do kolumny wagi umożliwia dodatkowo pomiar wzrostu.
Wagi posiadają wygodną dla osób ważonych, solidną i stabilną platformę, pokrytą gumą antypoślizgową. Wyświetlacze wag mogą być obracane i ustawiane pod różnymi kątami nachylenia. Umożliwia to łatwą adaptację wag do pomieszczeń pracy.
Proces tarowania i ważenia odbywa się automatycznie. Specjalna funkcja stabilizacji wskazań (LOC) umożliwia uzyskanie stabilnego wskazania wagi, pomimo delikatnych ruchów osoby stojącej na szalce wagi w czasie pomiaru.
Wagi przystosowane są do współpracy z komputerem lub drukarką.Wszystkie wagi posiadają znak CE i są sprawdzone pod względem metrologicznym. Wzorcowanie lub legalizacja WE odbywa się na zamówienie.

CECHY WAGI OSOBOWEJ Z KOLUMNĄ AXIS BA150LM

  • stabilna platforma
  • nakładka gumowa przeciwpoślizgowa
  • regulowany wyświetlacz
  • możliwy montaż wzrostomierza
  • złącze RS232C do komputera lub drukarki
 
DANE TECHNICZNE WAGI OSOBOWEJ Z KOLUMNĄ AXIS BA150 LM

Obciążenie (max): 150kg
Działka odczytowa (d): 50g
Działka legalizacyjna (e): 50g
Zakres tarowania: pełny
Klasa dokładności: III
Temperatura pracy: -10÷40°C
Czas ważenia: <4s
Gabaryty: 310x440x1015mm
Wymiary platformy:300x330x95mm
Masa wagi: 9,5kg
Zasilanie: ~230V 50Hz 8VA / =12V 850mA
Funkcje specjalne:
  • automatyczna stabilizacja wskazań
Opcja na zamówienie Cena netto [zł]
Wzrostomierz Seca do wagi osobowej 220
Dwuzakresowość (lepsza dokładność na pocz. zakresu) 50
 
 
Firma JAWAG jest jednym z największych w Polsce dystrybutorów wag specjalistycznych. W naszej ofercie znajduje sie ponad 1000 różnych wag niemalże do każdego zastosowania.
Nasze hasło przewodnie to "Zważymy mrówkę i ciężarówkę" które obrazuje jak szeroki asortyment wag elektronicznych posiadamy w sprzedaży.
Nasze specjalizacje to wagi platformowe, wagosuszarki, wagi medyczne, wagi paletowe, wagi jubilerskie, wagi lekarskie, wagi laboratoryjne, wagi apteczne, wagi sklepowe, wagi etykietujące i wiele innych rodzajów wag.

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży, który pomoże wybrać dla Was najlepszą wagę w najlepszej cenie na rynku.
tel. 507 295 517
e-mail: biuro@nowewagi.pl

 
KONTAKT

^
Aby zapewnić Państwu najlepszą formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności