JAWAG WAGI Elektroniczne
polski  
 
0
Koszyk jest pusty

WARTOŚĆ: 0.00 PLN

 
Kategorie
Producenci
Promocje
Newsletter

 Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w sklepie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W każdej chwili masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Informacja o administratorze danych osobowych podana jest w zakładce Regulamin.


UWAGA!  DARMOWA WYSYŁKA WAG DO KOŃCA PAŹDZIERNIKA - ZAPYTAJ U SPRZEDAWCYNasi doradcy bezpłatnie pomogą dobrać najlepszą wagę do każdego zastosowania. Ponad 1000 wag w ofercie i 8 lat doświadczenia w sprzedaży.Waga techniczna przenośna walizkowa AXIS BA60G

Waga techniczna przenośna walizkowa AXIS BA60G

   Producent: Axis

Cena producenta 1672.80 PLN
Cena brutto: 1672.80 PLN
Cena netto: 1360.00 PLN

Koszt dostawy: 0.00 PLN

Legalizacja:
Dodaj
https://www.nowewagi.pl/UserFiles/Image/Gwarancja1.png 24 miesiące gwarancji producenta
100% zadowolonych klientów
http://jawag.web-market.pl/UserFiles/Image/faktura-VAT-23.png Wystawiamy faktury VAT 23% http://jawag.web-market.pl/UserFiles/Image/Infolinia2.png Fachowe doradztwo
i pomoc przy doborze wagi
http://jawag.web-market.pl/UserFiles/Image/Legalizacja_Wagi.png Możliwość legalizacji wagi w cenie 60 zł netto
Poinformuj o tym przy zakupie wagi
Instrukcja obsługi wagi technicznej przenośnej walizkowej BA60G http://jawag.web-market.pl/UserFiles/Image/Instrukcja-obs%C5%82ugi-wagi.png Karta katalogowa wagi technicznej przenośnej walizkowej BA60G

WAGA TECHNICZNA PRZENOŚNA WALIZKOWA AXIS BA60G

Wagi techniczne serii BA/G i BA/LG to grupa wag przystosowana w warunkach przenośnych.
Wagi serii BA/G mają bardzo solidną płytę nośną (szalę), pokrytą gumą rowkowaną, dzięki czemu można na nich ważyć przedmioty o znacznej masie i ostrych krawędziach, np. butle z gazami technicznymi. Do przenoszenia lub przewożenia wagi może być zastosowana walizka firmowa.
Wagi serii BA/LG są lżejsze i łatwiejsze do przenoszenia, uchwyt dostępny jest od spodu. Ich szale pokryte są warstwą gumy przeciwpoślizgowej.
Obie serie cechuje:
 • prosta
 • niezawodna konstrukcja
 • duża szybkość ważenia przy zachowaniu wymaganej dokładności.
 • wpisywanie tary
 • selekcje progową (MIN, OK, MAX)
 • i inne.
Złącze szeregowe wagi (RS232C) pozwala na podłączenie drukarki, etykieciarki lub komputera (w celu drukowania kwitów wagowych, raportów bądź etykiet).
Instalowane na zamówienie transporotowe wyjęcia progowe umożliwiają wykorzystanie wag w automatyzacji procesów produkcyjnych.
Wszystkie wagi posiadają znak CE i są sprawdzone pod względem metrologicznym. Wzorcowanie lub legalizacja odbywa się na zamówienie.
Wszystkie wagi otrzymują standardowy pakiet funkcji specjalnych:
 • autozerowanie
 • liczenie sztuk jednakowych detali
 • i inne
Programy komputerowe Komunikacja i Procell, dostępne na stronie internetowej www.axis.pl, wspomagają pracę użytkownika wagi umożliwiając zapisywanie wyników ważenia w pliku tekstowym lub w arkuszu kalkulacyjnym Excel.
 
CECHY WAGI TECHNICZNEJ PRZENOŚNEJ WALIZKOWEJ AXIS BA60G
 • szalka oklejona gumą
 • wyświetlacz LCD 13mm podświetlany
 • wewnętrzny akumulator
 • złącze RS232C do komputera lub drukarki
DANE TECHNICZNE WAGI TECHNICZNEJ PRZENOŚNEJ WALIZKOWEJ AXIS BA60G
Obciążenie (max): 60kg
Działka odczytowa (d): 20g
Działka legalizacyjna (e): 20g
Zakres tarowania: pełny
Klasa dokładności: III
Interfejsy: standard: RS232
Temperatura pracy: -10÷40°C
Czas ważenia: <3s
Gabaryty 300x400x90mm
Wymiary platformy 300x300mm
Masa wagi: 8,4 kg
Zasilanie ~230V 50Hz 9VA / =12V 1,5A
 
Funkcje specjalne:
 • oszczędzanie energii
 • pełny zestaw funkcji specjalnych
Opcja na zamówienie Cena netto [zł]
Walizka 220
Dwuzakresowość (lepsza dokładność na pocz. zakresu) 200
 


Uwaga !!! Waga posiada możliwość legalizacji przez producenta.

Jeśli jesteś zainteresowany legalizacją koniecznie nas o tym poinformuj przed zakupem, gdyż waga musi uzyskać legalizację przed opuszczeniem fabryki. Po wysyłce wagi nie będzie już takiej możliwości.

Koszt legalizacji dla wag jednozakresowych uzależniony jest od zakresu ważenia oraz rodzaju wagi.
W przypadku wag dwuzakresowych cena legalizacji jest sumą ceny legalizacji większego zakresu i 50% ceny mniejszego.

Wagi przeznaczone do zastosowań nie wymagających legalizacji WE mogą być wykonywane z dokładniejszą działką odczytową.
Wszystkie rodzaje wag oraz siłomierzy mogą być wzorcowane przez współpracujące z AXIS laboratoria akredytowane. Usługa ta jest wykonywana na życzenie, za dodatkową opłatą.
Firma JAWAG jest jednym z największych w Polsce dystrybutorów wag specjalistycznych. W naszej ofercie znajduje sie ponad 1000 różnych wag niemalże do każdego zastosowania.
Nasze hasło przewodnie to "Zważymy mrówkę i ciężarówkę" które obrazuje jak szeroki asortyment wag elektronicznych posiadamy w sprzedaży.
Nasze specjalizacje to wagi platformowe, wagosuszarki, wagi medyczne, wagi paletowe, wagi jubilerskie, wagi lekarskie, wagi laboratoryjne, wagi apteczne, wagi sklepowe, wagi etykietujące i wiele innych rodzajów wag.

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży, który pomoże wybrać dla Was najlepszą wagę w najlepszej cenie na rynku.
tel. 507 295 517
e-mail: biuro@nowewagi.pl

 
KONTAKT

^
Aby zapewnić Państwu najlepszą formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności